مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم
بسط عدالت آموزشی-معلمی شغل نیست.عشق است .ذوق است.ایثار و فداکاریست.اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

استاندار مازندران در سومین مجمع خیران مدرسه‌‌ساز در چالوس از كمك بیش از 300 میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز در سال 89 خبر داد.
سیدعلی اكبر طاهایی در  دومین مجمع خیران مدرسه‌ساز چالوس كه در سالن شهید آوینی آموزش و پرورش برگزار شد، افزود: مازندران نه تنها به واسطه جاذبه‌های طبیعی و مواهب خدادادی مورد توجه است بلكه نیروی انسانی و بهره‌مندی از انسان‌های ارزشمند و متعدد آن چه در گذشته و حال جایگاه بسیار بالایی در كشور برای این استان رقم زده است.

وی اظهار داشت: توسعه فضاهای آموزشی برای اعتلای فرهنگی این استان از ضروریات آن به حساب می‌آید و ادامه داد:

در این زمینه نیازمند حضور چشمگیرتر خیران مدرسه‌ساز هستیم به طوری كه در سال گذشته بیش از 320 میلیارد ریال از سوی این عزیزان تعهد شده است.

وی با اشاره به اینكه در سال گذشته خیران سلامت 180 میلیارد ریال برای این بخش هزینه كردند، افزود: نهضت حضور خیران در كتابخانه‌سازی به زودی آغاز به‌كار میكند.

طاهایی از وقف به عنوان صدقه جاریه یاد كرد و بیان داشت: بدون شك آثار و بركات ارزشمند این موقوفات تا لحظه‌ای كه از آن مورد استفاده قرار می‌گیرد برای بانیان آن نوشته میشود و خداوند پاداش خیران را میدهد.

در همایش خیران مدرسه‌ساز چالوس علی نبیان مدیركل نوسازی مدارس مازندران ، مدیرعامل شركت خودروسازی سایپا، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و جمع كثیری از خیران حضور داشتند.

http://www.medu.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&ID=9755d6b9-4e8a-4428-bf0f-d48c7d73cd98&WebPartID=6dc68d59-6f7d-4987-8bdf-4799c9bb8b08&CategoryID=01bc26d2-b589-42f2-a192-c3c547523f51


برچسب ها: استاندار مازندران سیدعلی اكبر طاهایی، مجمع خیران مدرسه‌ساز، جاذبه‌های طبیعی و مواهب خدادادی مازندران، توسعه فضاهای آموزشی، اعتلای فرهنگی استان مازندران، خیران مدرسه‌ساز، خیران سلامت، نهضت حضور خیران در كتابخانه‌سازی، وقف به عنوان صدقه جاریه، علی نبیان مدیركل نوسازی مدارس مازندران،

نوشته شده در چهارشنبه 7 اردیبهشت 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات