مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم
بسط عدالت آموزشی-معلمی شغل نیست.عشق است .ذوق است.ایثار و فداکاریست.اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه معلم در آموزه های دینی و پیشینه تاریخی ایرانیان از جایگاه ممتازی برخوردار است گفت: احیای مراكز تربیت معلم ازجمله تصمیمات و برنامه‌های مجلس شورای اسلامی است.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از ایسنا ، دکتر علی كریمی فیروزجایی اظهارداشت: شغل معلمی به دلیل حساسیت و اهمیت در همه جوامع از ارج و قرب بالایی برخوردار است.

وی تصریح كرد: تربیت و پرورش نسل های آینده كشور و نقشی كه در تولید علم و جریانات فكری ، فرهنگی و نرم افزاری در جوامع بشری برعهده دارند موجب می شود كه معلم به عنوان قشری موثر و كارآمد موردتوجه افراد جامعه قرار گرفت .

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه علم آموزی در كشور به دلیل آموزه های دینی و تاریخی از ارزش و قداست ویژه ای برخوردار است گفت:

:معلمان همیشه مورد احترام آحاد مردم جامعه بودند.

كریمی فیروزجایی یادآور شد: خوشبختانه در سال های اخیر آموزش و پرورش در كانون توجه و تصمیم گیری دست اندركاران و مدیران نظام جمهوری اسلامی قرار گرفت.

وی اظهارداشت: دولت و مجلس در تدوین سیاست كلی برنامه پنجم توسعه كشور مكلف به فراهم نمودن زیرساخت های لازم برای ارتقای آموزش و پرورش در 3 حوزه دانش ، تربیت و مهارت شدند كه این امر در ابعاد مختلف سخت افزاری و نرم افزاری در این برنامه گنجانده شده است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان كرد: تحول بنیادین مورد نظر مقام معظم رهبری در داخل آموزش و پرورش و به اعتقاد من سكانداران اصلی این تحول معلمان در مدارس كشور هستند كه فرآیند اصلی تعلیم و تربیت توسط آنها اتفاق می افتد.

كریمی فیروزجایی با اشاره به اینكه در بودجه سال 90 توجه خاصی به آموزش و پرورش شده است گفت: احداث فضاها و مكان های آموزشی با كمك خیرین تقویت خواهد شد و در بخش محتوایی نیز در حوزه های از قبیل علمی ، آموزشی ، تربیتی و فرهنگی فعالیت های در حال انجام است.

وی افزود : احیای مراكز تربیت معلم و معافیت مدارس از پرداخت عوارض و هزینه های انشعاب آب ، برق و گاز از جمله تصمیمات مجلس شورای اسلامی است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینكه تجلیل از مقام والای معلم درواقع تجلیل از ساحت مقدس علم ، دانش و دانایی است گفت: معلم در آموزه های دینی و پیشینه تاریخی ایرانیان از جایگاه ممتازی برخوردار است.

http://www.medu.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&ID=d8b4f041-df23-441f-8414-1b6b1b4095f4&WebPartID=6dc68d59-6f7d-4987-8bdf-4799c9bb8b08&CategoryID=01bc26d2-b589-42f2-a192-c3c547523f51


برچسب ها: نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی علی كریمی فیروزجایی، عضو كمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی علی كریمی فیروزجایی، احیای مراكز تربیت معلم از برنامه‌های مجلس، شغل معلمی، علم آموزی، آموزش و پرورش، تحول بنیادین مورد نظر مقام معظم رهبری، معافیت مدارس از پرداخت عوارض و هزینه های انشعاب آب، برق و گاز، دکتر علی کریمی عضو کمیسیون تلفیق،

نوشته شده در دوشنبه 12 اردیبهشت 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic