مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم
بسط عدالت آموزشی-معلمی شغل نیست.عشق است .ذوق است.ایثار و فداکاریست.اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

صبح امروز وزیر آموزش وپرورش در سفر به استان گیلان وارد شهرستان لنگرود شد و با حضور در جمع فرهنگیان این شهرستان در سالن اجتماعات دانشكده پرستاری از ایجاد مجتمع‌های آموزشی وپرورشی با معماری اسلامی‌ـ ایرانی تحت عنوان حیات طیبه در استان‌های كشور در آینده‌ای نزدیك خبر داد

به گزارش مركز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی وزارت آموزش و پرورش، دكتر حاجی‌بابایی با تاكید بر تحول بنیادین در آموزش و پرورش براساس نقشه‌ای زیبا كه ایده‌ی‌آن توسط مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) ارائه شده است، گفت: آموزش و پرورش باید در شأن و تراز جمهوری اسلامی باشد.

وی به تالیف كتاب «فلسفه جامع تعلیم و تربیت» برای اولین بار در كشور اشاره كرد و ادامه داد:

مدرسه، زیباترین جلوه تحول بنیادین است.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان كرد: مهندسی فناوری یكی از ملزومات معاونان اجرایی مدارس است.

وی با تاكید بر هوشمندسازی تمام مدارس كشور یادآور شد: آموزش و پرورش باید طوری برنامه‌ریزی كند كه دانش‌آموز اهل اندیشه، تفكر، نوآوری و خلاقیت بارآید.

وزیر آموزش و پرورش برطرف شدن بخشی از مشكلات آموزش و پرورش در حوزه تربیتی و ارزش‌گذاری به تربیت‌بدنی را مستلزم بكارگیری 60 هزار نیروی مشاور و 60 هزار دبیرتربیت بدنی دانست و بیان كرد: تمام مسوولان آموزش و پرورش خود را مدیون اسلام، نظام و ولایت می‌دانند.

وی با اعلام آمادگی برای خدمتگزاری در آموزش و پرورش بر ارتقاء شأن و جایگاه معلم تاكید كرد.

دكتر حاجی‌بابایی اعلام كرد: امروز نباید در آموزش و پرورش نیرویی باشد كه با بیش از  3 سال سابقه خدمت پیمانی، به رسمی تبدیل وضعیت  نشده باشد.

وی در خصوص بازنشستگی پیش از موعد گفت: زمانی این قانون در آموزش و پرورش اجرا می‌شود كه نیروی مازاد وجود داشته و از سوی دیگر تامین اعتبار لازم صورت گرفته باشد.

وزیر آموزش و پرورش اظهار كرد: معلمان باید در جامعه به نقطه اوج خود برسند و دانش‌آموزان این نكته را دریابند كه قله‌ای رفیع‌تر از معلمی در جامعه وجود ندارد.

شایان ذكر است؛ این مراسم با حضور لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی- حجت‌الاسلام والمسلمین صدیقی، امام جمعه لنگرود- حیدری، معاون حقوقی و امور مجلس- فرهادی، رئیس مركز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی- حاج‌كریم، مدیركل حراست- مستقیم، مدیركل ارزیابی عملكرد و پاسخگویی به شكایات- نعیمی، مدیركل دفتر برنامه‌ریزی و تامین منابع - نجف‌زاده، مدیركل آموزش و پرورش استان گیلان و تنی چند از مسوولان محلی و آموزش و پرورش برگزار شد.


برچسب ها: مجتمع‌های آموزشی با معماری اسلامی ایرانی، وزیر آموزش و پرورش، مجتمع‌های آموزشی وپرورشی، حیات طیبه، تحول بنیادین در آموزش و پرورش، كتاب «فلسفه جامع تعلیم و تربیت، مهندسی فناوری، دانش‌آموز اهل اندیشه تفكر نوآوری و خلاقیت، بكارگیری 60 هزار نیروی مشاور و 60 هزار دبیرتربیت بدنی، خدمتگزاری در آموزش و پرورش، بازنشستگی پیش از موعد، ارتقاء شأن و جایگاه معلم،
دنبالک ها: ایجاد مجتمع‌های آموزشی با معماری اسلامی ایرانی در استان‌های كشور،

نوشته شده در دوشنبه 26 اردیبهشت 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات