مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم
بسط عدالت آموزشی-معلمی شغل نیست.عشق است .ذوق است.ایثار و فداکاریست.اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

به دنبال تصویب سند راهبردی 5 ساله دوره ابتدایی در سال 89، معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش فعالیت‌ها و برنامه های این معاونت را با رویكرد جهاد اقتصادی در سال 90 اعلام كرد.

 فاطمه قربان گفت: در برش سالانه‌ی این سند با رویكرد جهاد اقتصادی 5 محور برنامه‌ای شامل؛ انسداد مبادی بی‌سوادی در كشور، پرداختن به كیفیت آموزشی، رویكرد قرآنی ، فراهم سازی توسعه منابع انسانی و برقراری عدالت آموزشی با توجه به مناطق محروم و كمتر توسعه یافته در نظر گرفته شده است.

وی ضمن تاكید بر همكاری و همفكری بین دو معاونت ابتدایی و پرورشی

برای تحقق اهداف تعلیم و تربیت در مدارس خاطرنشان كرد: این همكاری و همفكری‌ها زمینه‌ تربیت دانش‌آموز متعهد در مدارس را فراهم می‌آورد.

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش تصریح كرد: دانش‌آموزی می‌تواند ایران متحول در افق 1404 را ایجاد كند كه علاوه بر مجهز بودن به دانش‌از آموزه‌های دینی نیز بهره گرفته باشد.

گفتنی است؛ سند 5 ساله راهبردی معاونت آموزش ابتدایی كه براساس اسناد بالادستی تهیه شده است در 5 برنامه یكساله با نامگذاری و برنامه‌های جدید در هر سال اعلام می‌شود.

به گفته‌ی فاطمه قربان، برنامه‌ی یكساله 90 با رویكرد جهاد اقتصادی به زودی به استان‌‌ها ابلاغ می‌شود تا پس از ارسال به مناطق برای اجرا به مدارس فرستاده شود.

http://www.medu.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&ID=a2f09dd7-d4eb-4975-a499-d48499c452b5&WebPartID=6dc68d59-6f7d-4987-8bdf-4799c9bb8b08&CategoryID=01bc26d2-b589-42f2-a192-c3c547523f51


برچسب ها: محورهای برنامه معاونت آموزش ابتدایی، سند راهبردی مصوب 5 ساله معاونت آموزش ابتدایی، انسداد مبادی بی‌سوادی در كشور، پرداختن به كیفیت آموزشی، رویكرد قرآنی، فراهم سازی توسعه منابع انسانی و برقراری عدالت آموزشی با توجه به مناطق محروم و كمتر توسعه یافته، معاونت ابتدایی و پرورشی، تحقق اهداف تعلیم و تربیت در مدارس، ایران متحول در افق 1404، برنامه‌ی یكساله 90 با رویكرد جهاد اقتصادی،

نوشته شده در یکشنبه 1 خرداد 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic