تبلیغات
مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم - ولایت فقیه میراث ماندگار امام خمینی(ره) است

مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم
بسط عدالت آموزشی-معلمی شغل نیست.عشق است .ذوق است.ایثار و فداکاریست.اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

وزیر آموزش و پرورش، در مراسم گرامی داشت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) ولایت فقیه را میراث ماندگار امام خمینی(ره) دانست.

به گزارش مركز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، در آستانه‌ی سالروز ارتحال ملكوتی امام خمینی(ره) بعد از ظهر امروز دكتر حاجی‌بابایی برای تجدید میثاق با آرمان‌های والای بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران و بیعت با رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) به همراه جمعی از مدیران و مسوولان ارشد این وزارتخانه در حرم مطهر حضرت امام‌خمینی(ره) حضور یافت و گفت: فرهنگیان همواره عاشق امام خود بوده و هستند و این عشق همچنان در آینده مستدام خواهد بود.

وی با اشاره به تجدید پیمان فرهنگیان با آرمان‌های مقدس امام خمینی(ره) افزود: با گذشت بیش از سه دهه از پیروزی انقلاب،‌ راه امام همچنان زنده است و با رهبری فرزند خلف ایشان یعنی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) ادامه خواهد یافت.

وزیر آموزش و پرورش ارتباط فرهنگیان با رهبر انقلاب را ارتباط

قلبی دانست و یادآور شد: پیوند مردم با امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، پیوندی ناگسستنی است.

وی خاطرنشان كرد: امروز آموزش و پرورش در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) گام برمی‌دارد.

وزیرآموزش و پرورش به نیابت از تمامی فرهنگیان كشور بر تجدید پیمان با آرمان‌های والای امام خمینی(ره) تاكید كرد و عنوان داشت: پیمان می بندیم راه امام و میراث گرانقدر او را برای همیشه در زندگی ادامه داده و پاسداری كنیم.

وی یاد و نام امام خمینی(ره) را منشأ نشاط و تحرك دانست و اظهار كرد: حركت الهی ماندگار بنیانگذار انقلاب اسلامی با همت والای مردم حق‌شناس ایران اسلامی روز به روز در دنیا تاثیرگذارتر و نورانی‌تر خواهد شد.

دكتر حاجی‌بابایی جلوتر یا عقب‌تر حركت كردن از مسیر امام خمینی و رهبر معظم انقلاب را مردود خواند و بیان كرد: جلوتر و عقب‌تر گام برداشتن از مسیر امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب از هیچ كس پذیرفته نیست و این مطالبه‌ی 40 هزار معلم و دانش‌آموز شهیداست.

شایان ذكر است؛ در این مراسم كه با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی، وزیر آموزش و پرورش، اعضای شورای معاونان وزیر، جمعی از مدیران و مسوولان ارشد آموزش و پرورش و فرهنگیان استان تهران برگزارشد، فرهنگیان با قرائت فاتحه و اهدای گل یاد و خاطره امام شهیدان را گرامی داشتند


برچسب ها: ولایت فقیه میراث ماندگار امام خمینی(ره) است،

نوشته شده در چهارشنبه 11 خرداد 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin