مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم
بسط عدالت آموزشی-معلمی شغل نیست.عشق است .ذوق است.ایثار و فداکاریست.اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

وزیر آموزش و پرورش در هشتصد‌وسی‌ونهمین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش با اشاره به آماده‌سازی زیرساخت‌های لازم برای اجرای طرح مجتمع‌های آموزشی و پرورشی، راه‌اندازی این مجتمع‌ها را گامی در راستای ارتقای كیفیت آموزشی خواند.
 حمیدرضا حاجی‌بابایی اظهار داشت: مدرسه ویترین تمام‌نمای آموزش و پرورش در طرح تحول بنیادین است و ما قصد داریم همه تولیداتی را كه در آموزش و پرورش وجود دارد در اختیار مدارس قرار دهیم.

وی با تاكید بر ارتباط نزدیك مدارس و خانواده‌ها تصریح كرد: باید مدیران آموزش و پرورش برای اجرای طرح مجتمع‌های آموزشی و پرورشی تحت آموزش مداوم قرار گیرند.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینكه طرح مجتمع‌های آموزشی و پرورشی باعث ایجاد رقابت میان مدارس می‌شود، افزود

700 منطقه آموزش و پرورش در ایران وجود دارد و زیرساخت‌های لازم برای اجرای طرح مجتمع‌های آموزشی و پرورشی در این مناطق آماده شده است.

وی ادامه داد: اگر آموزش و پرورشی می‌خواهیم كه در تمام صحنه‌های جامعه نقش مفید و كارآمد ایفا كند باید بتوانیم علاوه بر ایجاد ارتباط نزدیك بین اولیا و مدارس، نقش و اقتدار مدرسه در محله را افزایش دهیم و فناوری‌های نوین را به محیط مدارس ببریم.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان كرد: برای اداره‌ آموزش وپرورش باید راهی جدید انتخاب كرد زیرا اداره این دستگاه عظیم با روش‌های قدیمی امكان‌پذیر نمی‌باشد.

http://www.medu.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&ID=d25c1e29-9cb5-4fc7-9b92-eb3094214afa&WebPartID=6dc68d59-6f7d-4987-8bdf-4799c9bb8b08&CategoryID=01bc26d2-b589-42f2-a192-c3c547523f51


برچسب ها: مجتمع‌های آموزشی و پرورشی، شورای عالی آموزش و پرورش، ارتقای كیفیت آموزشی، وزیر آموزش و پرورش حمیدرضا حاجی‌بابایی، مدرسه ویترین تمام‌نمای آموزش و پرورش در طرح تحول بنیادین، رقابت میان مدارس، ارتباط نزدیك بین اولیا و مدارس، نقش و اقتدار مدرسه در محله،

نوشته شده در چهارشنبه 18 خرداد 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic