تبلیغات
مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم - معاون وزیرآموزش و پرورش:سه هزار مجتمع آموزشی شهری امسال در كشور تاسیس می شود

مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم
بسط عدالت آموزشی-معلمی شغل نیست.عشق است .ذوق است.ایثار و فداکاریست.اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال با هدف ارتقای كیفیت و توجه به مقوله تربیت و یكپارچه نگری در مدیریت، سه هزار مجتمع آموزشی شهری در كشور تاسیس می شود.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر ، ابراهیم سحرخیز در حاشیه گردهمایی تبیین سیاست ها و راهبردهای حوزه معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش گفت: در این مجتمع های آموزشی ما به دنبال این هستیم كه مدیریت دوره 12ساله تحصیلی دانش آموزان از ابتدایی تا متوسطه و پیش دانشگاهی را به فردی با كفایت و با صلاحیت بسپاریم.

وی اضافه كرد: این مجتمع ها زمیته خدمات رسانی

بهتر در بخش تامین تجهیزات و نیروی انسانی را فراهم می كند.

سحرخیز درارتباط با كنكور سراسری دانشگاه ها نیز گفت: داوطلبان امسال در كنكور سراسری برای نخستین بار تاثیر نمرات دروس نهایی را تا 25درصد تجربه می كنند.

وی یادآورشد: با توجه به بررسی های صورت گرفته، احتمال می رود درسال های 92و 93 كه طبق قانون، سازمان سنجش و وزارت آموزش و پرورش موظف به حذف كنكور هستند، با حذف كنكور تنها به سوابق تحصیلی دانش آموزان بسنده شود.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش اضافه كرد: در این ارتباط دانش آموزان باید تمام توجه شان را به امتحانات نهایی سال سوم متوسطه و پیش دانشگاهی معطوف كنند و امیدواریم كه با توجه و همت معلمان دغدغه كنكور درسال های بعد برطرف شود.

وی گفت: از جمعیت 12میلیون  300 هزار نفری دانش آموزان كشور بیش از هفت میلیون دانش آموز در دوره متوسطه و راهنمایی و و از این شمارنیز 5 /4میلیون دانش آموزدر سه ساله دوره متوسطه و پیش دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند.

http://www.medu.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&ID=f7b9d5ae-88a4-45ab-b9d9-f12b798a72d6&WebPartID=5b761756-097c-497c-9e63-fe9aac74f250&CategoryID=01bc26d2-b589-42f2-a192-c3c547523f51


برچسب ها: معاون وزیرآموزش و پرورش، مجتمع آموزشی شهری، ابراهیم سحرخیز، مدیریت دوره 12ساله تحصیلی دانش آموزان، كنكور سراسری دانشگاه، سازمان سنجش و وزارت آموزش و پرورش، سوابق تحصیلی دانش آموزان، حذف كنكور،

نوشته شده در دوشنبه 13 تیر 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin