مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم
بسط عدالت آموزشی-معلمی شغل نیست.عشق است .ذوق است.ایثار و فداکاریست.اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: امسال با هدف ارتقای كیفیت و توجه به مقوله تربیت و یكپارچه نگری در مدیریت، سه هزار مجتمع آموزشی شهری در كشور تاسیس می شود.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از اداره كل آموزش و پرورش استان بوشهر ، ابراهیم سحرخیز در حاشیه گردهمایی تبیین سیاست ها و راهبردهای حوزه معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش وپرورش گفت: در این مجتمع های آموزشی ما به دنبال این هستیم كه مدیریت دوره 12ساله تحصیلی دانش آموزان از ابتدایی تا متوسطه و پیش دانشگاهی را به فردی با كفایت و با صلاحیت بسپاریم.

وی اضافه كرد: این مجتمع ها زمیته خدمات رسانی

بهتر در بخش تامین تجهیزات و نیروی انسانی را فراهم می كند.

سحرخیز درارتباط با كنكور سراسری دانشگاه ها نیز گفت: داوطلبان امسال در كنكور سراسری برای نخستین بار تاثیر نمرات دروس نهایی را تا 25درصد تجربه می كنند.

وی یادآورشد: با توجه به بررسی های صورت گرفته، احتمال می رود درسال های 92و 93 كه طبق قانون، سازمان سنجش و وزارت آموزش و پرورش موظف به حذف كنكور هستند، با حذف كنكور تنها به سوابق تحصیلی دانش آموزان بسنده شود.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش اضافه كرد: در این ارتباط دانش آموزان باید تمام توجه شان را به امتحانات نهایی سال سوم متوسطه و پیش دانشگاهی معطوف كنند و امیدواریم كه با توجه و همت معلمان دغدغه كنكور درسال های بعد برطرف شود.

وی گفت: از جمعیت 12میلیون  300 هزار نفری دانش آموزان كشور بیش از هفت میلیون دانش آموز در دوره متوسطه و راهنمایی و و از این شمارنیز 5 /4میلیون دانش آموزدر سه ساله دوره متوسطه و پیش دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند.

http://www.medu.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&ID=f7b9d5ae-88a4-45ab-b9d9-f12b798a72d6&WebPartID=5b761756-097c-497c-9e63-fe9aac74f250&CategoryID=01bc26d2-b589-42f2-a192-c3c547523f51


برچسب ها: معاون وزیرآموزش و پرورش، مجتمع آموزشی شهری، ابراهیم سحرخیز، مدیریت دوره 12ساله تحصیلی دانش آموزان، كنكور سراسری دانشگاه، سازمان سنجش و وزارت آموزش و پرورش، سوابق تحصیلی دانش آموزان، حذف كنكور،

نوشته شده در دوشنبه 13 تیر 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات