مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم
بسط عدالت آموزشی-معلمی شغل نیست.عشق است .ذوق است.ایثار و فداکاریست.اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

محمدعلی امیری مدیر کل آموزش و پرورش مازندران در گردهمایی مدیران مدارس شهرستان محمودآباد گفت :از اولویت‌های مهم آموزش و پرورش در حال حاضر هدایت تحصیلی است

به گزارش اداره روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران امیری در گردهمایی مدیران مدارس شهرستان محمودآباد گفت :تابستان فصل بازسازی قوای علمی وروحی معلمان برای فعالیت آموزشی و پرورشی در سال تحصیلی  است.

محمدعلی امیری گفت: مدرسه به عنوان کانون فرهنگی نیازمند معلمانی است که توانایی  بالایی برای ایفای نقش مرجعیت  اجتماعی را داشته باشند و از این منظر نیازمند توجه بیشتر به مطالعه و تحقیق هستیم .

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت :امروز باید با هنرمندی و تعهد مدرسه ای را طرح‌ریزی کنیم که فرزندان ما برای آینده در آن تربیت شوند و در سایه این  تربیت ،حرمت و احترام گذشتگان و این آب و خاک و اسلام را نگه دارند .

امیری خاطرنشان کرد :از فرصت‌های ایجاد شده خوب باید استفاده نمود ،تک نوبته شدن مدارس ابتدایی ،تاسیس مجتمع های آموزشی ،هدایت تحصیلی و ساماندهی نیروی انسانی اگر درست اجرا شود انرژی تازه‌ای به آموزش‌وپرورش خواهد بخشید .

وی گفت: 300مجتمع آموزشی و پرورشی شهری به 323 مجتمع آموزشی و پرورشی روستایی اضافه خواهند شد و در مرحله نخست تااول مهر

 80 مجتمع شهری ایجاد شده و به اقتضای موقعیت این ظرفیت تکمیل خواهد شد .

امیری افزود :اوقات فراغت فرصت مناسبی است تا دانش‌آموزان دوستی ،تعاون ، همکاری ،مسئولیت‌پذیری و کار گروهی را تمرین می‌کنند و شخصیت اجتماعی خویش را قوام می بخشند.

امیری هدایت تحصیلی را اولویت فعالیت‌های آموزشی و پرورشی در مقطع متوسطه برشمرد و تصریح کرد: اگر خوب مشاوره دهیم وآگاهی  اولیا را هم بالا ببریم و از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم می‌توانیم به آمار 48%  برای جمعیت دانش آموزی هنرستان ها برسیم.

وی در پایان سخنان خود تأکید نمود مدرسه باید پایگاه امن اجتماعی و فرهنگی باشد  واین موضوع نیازمند مراقبت و پیگیری مسئولانه  مدیران مدارس دارد .

در این گردهمایی مدیرکل آموزش و پرورش در کنار معاونین به سؤالات متنوع و مختلف مدیران پاسخ گفت .

این برنامه حاشیه‌هایی هم داشت :

مجری برنامه خبر خرید مدرسه نیکان به مبلغ 32 میلیون تومان توسط مدیرکل برای محمودآباد را اعلام کرد که با تشویق و تشکر حضار در همایش همراه بود .

در موقعیت دیگر مجری برنامه صدوهفتادمین روزانتصاب مدیرکل آموزش و پرورش مازندران را به وی تبریک گفت و برای او آرزوی موفقیت کرد که با تأییدیه صلوات مدیران همراه شد.

مدیرکل در حین سخنرانی حکایت‌های شیرین تربیتی را طرح می نمود که مورد توجه مضاعف همگان واقع شد .

http://www.edumazand.ir/?Area=News&NId={1EB43248-689F-47F8-863B-FAA206861238}


برچسب ها: مازندران 623 مجتمع آموزشی و پرورشی شهری و روستایی، محمدعلی امیری مدیر کل آموزش و پرورش مازندران، اولویت‌های مهم آموزش و پرورش، هدایت تحصیلی، فعالیت آموزشی و پرورشی، تک نوبته شدن مدارس ابتدایی، تاسیس مجتمع های آموزشی، هدایت تحصیلی و ساماندهی نیروی انسانی، 300مجتمع آموزشی و پرورشی شهری به 323 مجتمع آموزشی و پرورشی روستایی اضافه،

نوشته شده در چهارشنبه 15 تیر 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات