مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم
بسط عدالت آموزشی-معلمی شغل نیست.عشق است .ذوق است.ایثار و فداکاریست.اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

ئیس جمهور امروز با حضور در مراسم افتتاحیه بیست‌وهشتمین اجلاس سراسری روسای آموزش وپرورش مناطق كشور وزیر را در سالن اجلاس سران مخاطب قرار داد و گفت: چرا دوره‌های تحصیلی راهنمایی و متوسطه را در روزهای پنج‌‌شنبه تعطیل نمی‌كنید؟

به گزارش مركز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی وزارت آموزش و پرورش، دكتر محمود احمدی‌نژاد، تعلیم و تربیت را جریانی پیوسته خواند و اظهار كرد: یك كشور بازنده نگاهداشتن جریان تعلیم و تربیت در صورت تعطیلی تمامی بخش‌ها نیز می‌تواند به تمامی مأموریت‌های خود جامه عمل بپوشاند.

وی هدف اصلی تعلیم و تربیت را ساختن انسان عنوان كرد و یادآور شد: برای تحقق این هدف به دو عامل علم و محبت كه در سایه آن انسان معنا می‌یابد و به شكوفایی می‌رسد، نیاز است.

رئیس جمهور دستیابی به مدارج بالای علمی بدون

وجود محبت به انسان‌ها را ابزاری در جهت سقوط انسان دانست و ادامه داد: ابتدا باید هدف از تعلیم و تربیت در جامعه مشخص شود و سپس مسیر متناسب با آن تعریف گردد.

احمدی‌نژاد با اشاره به اینكه برخی كشورهای مدعی پیشرفت در عرصه بین‌المللی حیثیت ملت‌ها را به بازی گرفته‌اند، گفت: برون‌داد تعلیم و تربیت جامعه اسلامی با برون دادن این كشورها متفاوت است.

*الگوی جامعه كنونی انسان كامل و مصداق آن حضرت ولی‌عصر(عج) است

دكتر احمدی‌نژاد انسان كامل را تجلی تمامی علم و محبت دانست و خطاب به معلمان گفت: با همت شورای آموزش و پرورش، برنامه تحول نظام آموزشی كه مبنای آن رساندن جامعه به تراز زندگی در جامعه مهدوی است، تهیه گردیده است.

*فضای آموزشی باید پرنشاط‌ترین فضا در كشور باشد

رئیس‌جمهور بر نشاط فضاهای آموزشی تاكید كرد و گفت: این نشاط را می‌توان در حضور بیشتر و سریعتر دانش‌آموزان در مدارس و اشتیاق آنها برای خروج دیرتر مشاهده كرد.

وی اجرایی شدن طرح سباح در مدارس ابتدایی را یادآور شد و گفت: چنین طرح‌هایی باید علاوه بر اجرا در تمامی دوره‌های تحصیلی، معلمان را نیز تحت پوشش قرار دهد.

رئیس‌جمهور تصریح كرد: بر این باورم كه دانش‌آموزان ایرانی می‌توانند سكوهای قهرمانی جهان را از آن خود كنند.
http://www.medu.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&ID=4d5bd209-4511-46c1-b0ff-34ba10962fdc&WebPartID=83824c0b-4146-4007-8e24-4cb2713a3bbf&CategoryID=01bc26d2-b589-42f2-a192-c3c547523f51

برچسب ها: چرا سایر مقاطع تحصیلی را روزهای پنج شنبه تعطیل نمی كنید، دكتر محمود احمدی‌نژاد، تعلیم و تربیت، یست‌وهشتمین اجلاس سراسری روسای آموزش وپرورش مناطق كشور، الگوی جامعه كنونی انسان كامل و مصداق آن حضرت ولی‌عصر(عج) است، جامعه مهدوی، فضای آموزشی باید پرنشاط‌ترین فضا، طرح سباح در مدارس ابتدایی،

نوشته شده در چهارشنبه 5 مرداد 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic