مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم
بسط عدالت آموزشی-معلمی شغل نیست.عشق است .ذوق است.ایثار و فداکاریست.اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث


وزیر آموزش وپرورش پیش از ظهر امروز با حضور در گردهمایی مدیران كل اجرایی سازمان نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس كشور در اردوگاه شهید باهنر تهران، مجتمع‌‌های آموزشی و پرورشی را كلید نجات آموزش و پرورش كشور دانست.

به گزارش مركز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی وزارت آموزش و پرورش، دكتر حمیدرضا حاجی‌بابایی با اشاره به اینكه نگاه مردم به مدرسه‌سازی مانند مسجدسازی است، اظهار كرد

اینكه هر كس می‌خواهد در راه خیر سرمایه‌گذاری كند آن را به ساخت مدرسه اختصاص می‌دهد نشانگر اهمیت مدرسه‌سازی در دیدگاه مردم است.

وی مدیران كل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس كشور را از بهترین نیروهای آموزش و پرورش و فعالیت‌ آنها را مقدس خواند و تصریح كرد: در زمینه نوسازی مدارس باید نظارت دقیقی اعمال شود زیرا دقت در نظارت باعث ایجاد اطمینان می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش به ایجاد مجتمع‌های آموزشی و پرورشی در مراكز استان‌ها تاكید و خاطرنشان كرد: گاه تكمیل مجتمع بر احداث آن برتری دارد یعنی اگر درجایی مدرسه ابتدایی و راهنمایی در كنار هم وجود دارد با ساخت دبیرستان باید آن مجموعه كامل شود.

وی خطاب به مدیران‌كل سازمان نوسازی،‌ توسعه و تجهیز مدارس كشور گفت: من شما را تنها مدیركل نوسازی در امور عمرانی نمی‌دانم بلكه از دیدگاه من شما مدیر كل نوسازی در ‌ امور فرهنگی هستید.

حاجی‌بابایی با اشاره به ایجاد مجتمع‌‌های آموزشی و پرورشی حیات طیبه خاطرنشان كرد: تمام مجتمع‌های آموزشی و پرورشی باید مجهز به نمازخانه، استخرشنا، كتابخانه و سالن ورزشی باشند.

وزیر آموزش وپرورش با اشاره به برگزاری جلسه هیات دولت در مجلس دانش‌آموزی تصریح كرد: تصویب 20 مصوبه در آموزش و پرورش تا به حال سابقه نداشته است.

وی آموزش و پرورش امروز را متفاوت از گذشته خواند و تصریح كرد: آموزش و پرورش باید تا آنجا پیش برود كه در كشور 40 هزار مجتمع آموزشی با 40 هزار مدیر مجتمع وجود داشته باشد.

وزیر آموزش و پرورش جایگاه مدرسه به عنوان نهاد تعلیم و تربیت را یك جایگاه علمی، پژوهشی و تحقیقاتی خواند و با تاكید بر تجهیز مدارس به فناوری‌های جدید افزود: باید در زمینه تجهیز مدارس به فناوری‌های جدید در سراسر كشور رقابت ایجاد شود.

وی، توازن در راستای اجرای عدالت در تخصیص اعتبارات عمرانی استان‌ها را مورد تاكید قرار داد و اضافه كرد: اعتباراتی كه به مراكز استان‌ها تخصیص می‌یابد باید با اعتبارات تخصیص یافته به یك روستا متفاوت باشد  اما در عین حال باید به گونه‌ای عمل شود كه در سراسر كشور عدالت اجرا گردد.

حمیدرضا حاجی‌بابایی توصیه كرد:كارهای خود را با خدا معامله كنید و به گونه‌ای پیش بروید كه در محضر الهی روسفید گردید.برچسب ها: مجتمع آموزشی و پرورشی مطهر،
دنبالک ها: مجتمع‌های آموزشی و پرورشی كلید نجات آموزش و پرورش كشور است،

نوشته شده در شنبه 30 مهر 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic