مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم
بسط عدالت آموزشی-معلمی شغل نیست.عشق است .ذوق است.ایثار و فداکاریست.اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

اولین همایش مشترک معاونان آموزشی ادارات تابعه و مدیران مجتمع های آموزشی پرورشی ( ترنم ولایت ) در هنرستان کشاورزی شهید بهشتی ناحیه دو ساری برگزار شد .
 عبدالوحید فیاضی در این مراسم گفت : مدرسه پیشاهنگ توسعه کشور است و معلمان و مدیران امروز باید به صورت مدرن فعالیت کنند و از مدیریت سنتی خارج شوند .

وی با بیان اینکه مشکلات و چالش های موجود در دستگاه تعلیم و تربیت به علت وسعت و تنوع فعالیت های آن می باشد افزود : مدیر مجتمع طرح ترنم ولایت حدفاصل بین مدیران مدرسه و مدیر آموزش و پرورش است که باید با امکانات و منابع محدود استفاده بهینه را از فرصت های بدست آمده داشته باشد .

فیاضی گفت : طرح ترنم ولایت با توجه به منویات مقام معظم رهبری در تحقق تحصیل ، تهذیب و ورزش در کشور اجرایی شد .


برچسب ها: مجتمع های آموزشی و پرورشی، عبدالوحید فیاضی، دستگاه تعلیم و تربیت،

نوشته شده در پنجشنبه 29 مهر 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
معلم كوچكترین مدرسه دنیا و جوانترین مدیر مجتمع آموزشی (ترنم ولایت) كشور گفت: مدرسه كالو به مجتمع آموزشی تبدیل شده است.
عبدالمحمد شعرانی اظهار داشت: مدرسه كالو منطقه بردخون استان بوشهر كه پنج سال پیش كار خود را با حضور 4 دانش‌آموز آغاز كرد، تبدیل به مجتمع آموزشی شده است.

وی افزود: در حال حاضر مدرسه مشهور جهانی كالو یك مدیریت واحد دارد كه 7 روستای اطراف را كه دارای 215 دانش‌آموز است زیر پوشش قرار می‌دهد و از اول مهرماه امسال با حضور مسوولین استانی و شهرستانی فعالیت خود را آغاز كرده است.  

معلم كوچكترین مدرسه دنیا و جوانترین مدیر مجتمع آموزشی كشور تصریح كرد: انتظارمان این است كه 7 مدرسه دیگر مانند كالو، آباد و پایدار شوند.برچسب ها: كوچكترین مدرسه دنیا، عبدالمحمد شعرانی، روستای كالو،

نوشته شده در پنجشنبه 22 مهر 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
مدیركل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: فرهنگیانی كه تحت پوشش بیمه تكمیلی طلایی هستند در صورت تمایل می‌توانند با مراجعه به كلینیك‌های تخصصی و دندانپزشكان غیرطرف قرارداد با این بیمه هزینه‌های درمان خود را تا سقف دو میلیون ریال دریافت نمایند.
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، نامدار عبدالهیان افزود: پیش از این طبق توافق حاصله با بیمه ایران مقرر شده بود در صورت به حد نصاب رسیدن مراكز تخصصی دندانپزشكی در كشور فرهنگیان برخوردار از بیمه طلایی فقط در صورت مراجعه به این مراكز مشمول دریافت هزینه‌های درمانی شوند.

وی خاطرنشان ساخت: براساس توافق جدید با بیمه ایران فرهنگیان می‌توانند تا پایان اردیبهشت ماه سال 1390 كه قرارداد این بیمه به پایان می‌رسد، كلیه هزینه‌های مربوط به دندانپزشكی را حتی در صورت مراجعه به مراكز غیرطرف قرارداد با این بیمه تا سقف دو میلیون ریال براساس ضوابط دریافت نمایند.

گفتنی است تاكنون در كشور هیچ بیمه‌ای به این شمول وجود نداشته است.


برچسب ها: بیمه طلایی، فرهنگیان، بیمه تكمیلی طلایی، دندانپزشكی،

نوشته شده در چهارشنبه 21 مهر 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)

دو هیئت فقهی و حقوقی كه از سوی رهبرمعظم انقلاب برای بررسی عمیق و همه جانبه موضوع وقف اموال دانشگاه آزاد اسلامی تعیین شده بودند، نظرنهایی خود را مبنی بر مغایرت فقهی و حقوقی وقف این دانشگاه به محضر معظم له تسلیم كردند و حضرت آیت الله العظمی خامنه ای نتیجه این بررسی دقیق و مستند فقهی و حقوقی را به عنوان نظر قطعی و نهایی درباره وقف اموال دانشگاه مزبور به آقای هاشمی رفسنجانی رئیس هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی و آقای شورای عالی انقلاب فرهنگی رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی ابلاغ فرمودند.

                                                   مقام معظم رهبری

متن نامه رهبرمعظم انقلاب كه از سوی دفتر ایشان برای آقایان هاشمی ر فسنجانی و احمدی نژاد ارسال شده به شرح زیر است.


برچسب ها: رهبر معظم انقلاب، وقف دانشگاه آزاد، شورای عالی انقلاب فرهنگی، دكتر احمدی نژاد، هاشمی رفسنجانی،

نوشته شده در دوشنبه 19 مهر 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
باران رحمت آمد رهبر ما خوش آمد

وسط صحبت‌های رهبر مردم تكبیر گفتند. رهبر صبر كرد تا تكبیر تمام شود. بعد از تكبیر شعار دادند، باز هم رهبر صبر كردند. مردم شعار را طول دادند. لحن رهبر عوض شد و دل‌سوزانه گفت: ما تا كی باید شما را زیر باران نگه داریم!
مردم كه انگار به‌شان برخورده بود هم‌آهنگ شدند كه: باران رحمت آمد/ رهبر ما خوش آمد.

  مقام معظم رهبری: بصیرت، قطب‌نمای حركت صحیح در اوضاع اجتماعی پیچیده امروز است  

این روز رو گرامی میداریم و آرزوی سلامتی و طول عمر و نابودی تمامی دشمنان و بدخواهان و كسانی كه به فكر انقلاب و مردم نیستند رو از خداوند منان داریم .

ان شاء ا... كه كسانی كه در حوادث بعد از انتخابات 88 افكار پریشان و موهومی در سر می پر وراندند  به خود بیایند و به دامن ملت بر گردند البته اگر قابل اصلاح باشند كه بعید به نظر می رسد.


برچسب ها: مقام معظم رهبری، باران رحمت، بصیرت،

نوشته شده در چهارشنبه 14 مهر 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
با حضور وزیر آموزش و پرورش و مقامات كشوری برگزار می‌شود:

با حضور وزیر آموزش و پرورش 10000 مدرسه قرآن، 8000 مجتمع آموزشی و 1900 پروژه عمرانی به صورت نمادین در شهر تهران و هم زمان در سراسر كشور افتتاح می‌شود

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، صبح روز پنج‌شنبه (فردا) پانزدهم مهرماه با حضور دكتر حاجی بابایی، جمعی از مقامات بلند پایه كشوری و مدیران ارشد وزارت آموزش و پرورش مراسم افتتاح نمادین 10000 مدرسه قرآن، 8000 مجتمع آموزشی و پرورشی روستایی و 1900 پروژه عمرانی در مدرسه راهنمایی شهید هدایت شهر تهران واقع در میدان هلال احمر نارمك، خیابان گلستان، جنب پارك فدك برگزار خواهد شد.نوشته شده در چهارشنبه 14 مهر 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش مازندران خبر داد : در اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت در تابستان 89 آموزش و پرورش مازندران رتبه اول را در بین 14 دستگاه مجری طرح در استان را کسب کرد .


به گزارش مركز اطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از روابط عمومی  مازندران  ،احمد فرهودی با اعلام خبر فوق افزود : طرح ساماندهی اوقات فراغت سال 89 کشور از طریق سامانه اوقات فراغت  از 11 اریبهشت ماه لغایت 28 اسفند ماه جاری فعال می باشد .

معاون پرورشی و تربیت بدنی مازندران تصریح كرد : تابستان گذشته تعداد 806 پایگاه اوقات فراغت با 2 هزار و 337 نفر عوامل اجرایی در سطح استان به فعالیت پرداختند .

وی افزود :  تابستان سال گذشته حدود 28 هزار نفر در طرح اوقات فراغت شرکت کرده بودند .

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش مازندران افزود : تابستان امسال 84 هزار و 135 دانش آموز شامل  45 هزار و 382 دانش آموز پسر و 38 هزار و 753 دانش آموز دختر ساماندهی شدند که نسبت به سال گذشته حدود200 درصد رشد داشته است. 

فرهودی خاطرنشان کرد : در پایگاه های اوقات فراغت 3 هزار و 7 برنامه ورزشی ، فرهنگی ، پرورشی و هنری اجرا شد .


برچسب ها: آموزش و پرورش مازندران، طرح غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان،

نوشته شده در چهارشنبه 14 مهر 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
وزیر آموزش و پرورش در همایش معلمان جدیدالاستخدام در گلستان گفت: مجتمع‌های آموزشی بزرگ‌ترین پایگاه فرهنگی در كشور خواهند بود.


به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، در این مراسم كه ظهر امروز در سالن ورزشی امام علی (ع) شهرستان گرگان برگزار شد، دكتر حاجی بابایی گفت: بزرگ‌ترین ضربه به آموزش و پرورش نگاه نكردن به دوره‌ی ابتدایی است.

 وی با اشاره به فعالیتش در طول ده ماه گذشته در آموزش و پرورش اظهار داشت: 40 پروژه یعنی در هر هفته یك پروژه یا مطالعه، در حال مطالعه، اجرا، در حال اجرا و یا به اجرایی شدن رسیده است.

وزیر آموزش و پرورش با تاكید بر تدوین سند ملی آموزش و پرورش افزود: در سند ملی آموزش و پرورش جایگاه معلم، مدرسه و دانش‌آموزان شناخته می‌شوند.

دكتر حاجی بابایی با اشاره به مصوب كردن برنامه درس ملی گفت: درس ملی آموزش و پرورش نقشه‌ی راه كتاب‌های درسی است كه منحنی رشد این كتاب‌ها در برنامه نشان داده می‌شود.

وی ادامه داد: 70 هزار مدرسه به شبكه‌ی ICT متصل می‌شوند تا آموزش و پرورش با دانش روز دنیا هماهنگ شود.

دكتر حاجی بابایی گفت: در آزمون استخدامی اخیر، 15 هزار معلم ورزش متخصص و نخبه در سال تحصیلی جدید وارد آموزش و پرورش شده‌اند.

وی با اشاره به استخدام 10 هزار مشاور در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: این مشاوران به 12 هزار مشاور موجود در آموزش و پرورش افزوده شده‌اند.برچسب ها: مجتمع های آموزشی،

نوشته شده در سه شنبه 13 مهر 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش گفت:

وحید كیارشی گفت: كسر مبلغی از حقوق فرهنگیان در شهریورماه به بیمه طلایی مربوط نمی‌شود.


به گزارش مركز اطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، براساس مصوبه مجلس شورای اسلامی و آیین‌نامه مربوطه، سال گذشته هیات وزیران برای تقویت بیمه پایه خدمات درمانی كاركنان دولت مقرر شد، حداكثر 2 درصد ازحقوق و فوق‌العاده شغل كاركنان دولت به عنوان حق بیمه خدمات درمانی كسر و مابقی نیز به عنوان سهم دولت به سازمان‌های بیمه‌گر پرداخت شود.

در وزارت آموزش و پرورش مطالبات سازمان‌های بیمه‌گر بابت بیمه پایه خدمات درمانی در شهریورماه از حقوق و مزایای فرهنگیان برابر قانون كسر شد و این موضوع هیچ ارتباطی به بیمه طلایی و پرداخت‌های مربوط به‌آن ندارد.

لازم به توضیح است كه در فیش حقوقی شهریورماه از فیش حقوق فرهنگیان در بعضی استان‌ها مبلغی تحت عنوان بیمه كسر شده بود كه مربوط به بیمه پایه بوده كه به اشتباه، فرهنگیان آن را به بیمه طلایی ارتباط داده بودند، كه به هیچ وجه صحیح نیست


برچسب ها: حقوق فرهنگیان، بیمه طلایی،

نوشته شده در سه شنبه 13 مهر 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)

امروزنوشته شده در سه شنبه 13 مهر 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)

امشب شب وداع با شهید گمنام در مصلی شهرمان برگزار میشود

و فردا صبح ساعت 8 صبح از مسجد گلشن به سمت دانشگاه فنی نوشیروانی با حضور مردم همیشه در صحنه شهرمان تشییع و به خاکسپاری خواهند شد.

 نوشته شده در یکشنبه 11 مهر 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)

امروز دو میهمان وارد شهرمان شدند و میهمانی به ظاهر نشانی از خود بهمراه ندارند اما از هزاران با نام و نشان خار خواه و هوادار دارند و مردم ما آنها را به خوبی می شناسند

نمی دانم این چه سری است در با این اینکه نشان گمنامی با خود همراه دارند اما خیل عظیمی از مردم با آمها اشنا هستندنوشته شده در شنبه 10 مهر 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
اگر این نگارش رو دریافت نکردید اطلاع دهید تا در مدرسه حضور یابیم و نگارش مربوطه رو نصب کنیمبا تشکر

نوشته شده در شنبه 10 مهر 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)

89/7/8  جشن عاطفه ها


بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند  آدمی

برچسب ها: جشن عاطفه ها،

نوشته شده در پنجشنبه 8 مهر 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
رئیس مركز آموزش نیروی انسانی، آمار و فناوری وزارت آموزش و پرورش:

رئیس مركز آموزش نیروی انسانی، آمار و فناوری وزارت آموزش و پرورش گفت: پرداخت حقوق كاركنان این وزارت‌خانه در مهرماه منوط به داشتن ابلاغ اصلی از سامانه‌ی بكفا می‌باشد.
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، اسدی گرمارودی اعلام كرد: به منظور سامان‌دهی نیروی انسانی و تاكید وزیر بر این امر، در نظر داریم پرداخت حقوق كاركنان آموزش و پرورش در مهرماه را منوط به داشتن ابلاغ اصلی از سامانه‌ی بكفا نماییم.

وی تصریح كرد: امور اداری استان‌ها و مناطق كشور موظفند حداكثر تا هجدهم مهرماه سال جاری نسبت به صدور ابلاغ اصلی و ارسال اطلاعات به پایگاه بكفا اقدام نمایند.

گرمارودی خاطرنشان ساخت: كلیه‌ی تمهیدات لازم در این زمینه در سامانه‌ی بكفا انجام شده است و امور اداری استان‌ها باید تمام مساعی خویش را به كار گیرند تا این موضوع در اسرع وقت و به موقع انجام شود.برچسب ها: سامانه بكفا، ابلاغ اصلی،

نوشته شده در چهارشنبه 7 مهر 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
(تعداد کل صفحات:2)      1   2  

مقام معظم رهبری

درباره سایت
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات