مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم
بسط عدالت آموزشی-معلمی شغل نیست.عشق است .ذوق است.ایثار و فداکاریست.اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

کارمند دورکار به آن دسته از کارمندان اطلاق می شود که بتوانند خدمات خود را به صورت خارج از محیط کاری ارائه کنند
*از آثار کار دورکاری این است که بسیاری از رفت و آمدها و ایاب و ذهاب و فشارهای روحی وارد بر کارمند برای حضور به موقع در محل کار، کاهش می یابد

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور گفت: آیین نامه دورکاری یا کار در خانه یا به اصطلاح "تله ورکینگ" کارمندان، به تایید هیئت دولت و رئیس جمهور رسید و ابلاغ شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از واحد مرکزی خبر ،لطف الله فروزنده ؛ دور کاری را از موضوعات مطرح در جهان بیان کرد و افزود: حدود سه ماه پیش آقای رئیس جمهور دستور پیگیری مسئله دورکاری را صادر کرد.
وی گفت: بعضی از دستگاه ها به صورت آزمایشی این کار را شروع کرده بودند و گزارش دادند که در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته بود.
فروزنده افزود: بر این اساس، معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور آیین نامه دورکاری را تنظیم کرد و در جلسه دیروز هیئت دولت این آیین نامه تصویب و ابلاغ شد.
وی در تعریف دورکاری گفت: طبق تعاریفی که در آیین نامه آمده است دورکاری یعنی اینکه فرد کار را بداند و بتواند بدون حضور فیزیکی در محل کار، با استفاده از نظام الکترونیکی، آن کار را انجام دهد.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور افزود: کارمند دورکار به آن دسته از کارمندان اطلاق می شود که بتوانند خدمات خود را به صورت دورکاری ارائه کنند.
فروزنده مقدمه دورکاری کارمندان را احصای مشاغل عمومی و اختصاصی با قابلیت دورکاری برشمرد و گفت: بر اساس ماده دو این آیین نامه، دستگاه های اجرایی موظف شدند با چارچوبی که معاونت توسعه مدیریت


برچسب ها: دورکاری، تله ورکینگ، هیئت دولت،

نوشته شده در شنبه 29 آبان 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
وزیر آموزش و پرورش در گردهمایی یك روزه معاونین پرورشی و تربیت بدنی كشور:

وزیر آموزش و پرورش با حضور در گردهمایی یك روزه معاونین پرورشی و تربیت بدنی كشور كه از صبح امروز در اردوگاه شهید باهنر تهران در حال برگزاری است، گفت: احیای معاونت پرورشی، احیای راه و فرهنگ شهیدان رجایی و باهنر است.
به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، دكتر حاجی بابایی با اشاره به اهمیت تربیت اظهار داشت: آموزش و پرورش به علت بر عهده داشتن امر تربیت مسوولیت سنگینی دارد و برداشتن هر گام مثبت در این مسیر غیرقابل احصاء و هر گونه غفلت و انحراف از مسیر صحیح نیز جبران‌ناپذیر است.


برچسب ها: دكتر حاجی بابایی، رجایی و باهنر، احیای معاونت پرورشی، مدرسه قرآنی،

نوشته شده در شنبه 22 آبان 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)

دو کوه کوچک پیش روی خانه کعبه است که سمت راست، کوهی است به نام "صفا" و سمت چپ نیز کوهی به نام "مروه" قرار دارد.

البته امروز به دلیل ساخت و ساز و تغییراتی که بدلیل خیل کثیر حاجیها و انجام بهتر اعمال ایجاد شده، این مکان نسبت به روزگار نخست، تغییراتی کرده است.

پس از خروج حضرت آدم و حوا از بهشت، حضرت آدم بر روی کوه صفا و حوا بر روی کوه مروه فرود آمدند. اولین کوه به این دلیل که آدم "صفی الله" (برگزیده خدا) است "صفا" و دیگری را به این دلیل که حوا "مرآة" (زن) بوده مروه نام گرفت.

صفا و مروه از نشانه‌هاى دین خدا و سعى میان آن دو، یکى از ارکان حج بیت‌الله‌الحرام است.

حج گزارانى که براى حج و یا انجام عمره به مکه مکرمه مشرف می شوند، در این جایگاه مقدس پاى نهاده، با مجسم نمودن سعى‌هاجر و در تأسى به روش رسول خدا(ص) هفت مرتبه فاصله میان این دو کوه را با قصد قربت می‌پیمایند.

پیشینه تاریخى

کوه‌هاى صفا و مروه تا قبل از هبوط حضرت آدم(ع) به زمین، پیشینه تاریخى دارد. اما شهرت این دو کوه از زمان حضرت ابراهیم(ع) به بعد است، آنگاه که آن حضرت همراه با ‌هاجر و اسماعیل به مکه آمده، آنان را در کنار حجر جاى داد و خود به شام بازگشت. عبدالله بن عباس این داستان را چنین نقل کرده است:

چون میان مادر اسماعیل و ساره همسر دیگر ابراهیم(ع) کدورت پیش آمد، ابراهیم(ع) مادر هاجر و اسماعیل را که کودک شیرخوارى بود همراه خود به مکه آورد،‌ هاجر مشک آبى داشت که از آن می‌نوشید و به کودک خود شیر می‌داد و هیچگونه زاد و توشه‌ای همراه او نبود .

سعید بن جبیر گفته است ابن عباس در حالى که به نقطه‌ای میان زمزم و صفا اشاره می‌کرد، چنین ادامه داد که: ابراهیم(ع) آن دو را کنار خاربنى (درختچه‌ای) که بالاتر از منطقه چاه زمزم قرار داشت نشاند و سپس خود سوار بر مرکب خویش شد و به بیرون مکه حرکت کرد، مادر اسماعیل از پى او حرکت نمود و تا منطقه "کداء" او را دنبال کرد، سپس پرسید او و پسرش را به عهده چه کسى وا می‌گذارد؟ ابراهیم(ع) فرمود: به خدا می‌سپارم.

مادر اسماعیل با گفتن اینکه خشنود و راضى هستم، در حالى که کودک را در آغوش داشت برگشت و زیر آن خاربن نشست و کودک را کنار خویش نهاد و مشک آب را آویخت و از آن می‌آشامید و کودک را شیر می‌داد تا آنکه آب مشک تمام و شیر او هم خشک شد، کودک به سختى


برچسب ها: صفا و مروه، بیت‌الله‌الحرام، ارکان حج،

نوشته شده در شنبه 22 آبان 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
 
کتاب گنج بی رنج

24 آبان ماه، روز کتاب و کتاب خوانی است. باید از امروز تصمیم بگیرید بیشتر کتاب بخوانید.

از گذشته دور كتاب به عنوان یكی از ابزارهای آموزشی مورد توجه بوده است و اولیای دین نیز به پدید‌آوردن آثار علمی و فرهنگ مكتوب توصیه‌ های مهمی داشته‌ اند. امروزه نیز حاصل از تفكر و تجربه ‌های اهل اندیشه و معرفت به وسیله كتاب در دسترس همگان قرا رمی ‌گیرد و كتاب خانه ‌ها، كانون‌ ها و همایش صاحب ‌نظران و گلستان پرطراوت صاحبان معرفت است.

کتاب، دربردارنده اندیشه ها و تفکرات اندیشه وران و نخبه گان ملت ها و امانت دار عقلانیت و خردورزی است. کتاب، به سان باران رحمتی است که هر انسان تشنه ای می تواند از آن سیراب گردد، جرعه جرعه بنوشد و مزرعه حیات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی خود را با آن، خرم، آباد و شادان سازد. پس به جاست که همه با هم، قدردان کتاب و مطالعه باشیم، با کتاب انس بگیریم، از جام اندرزها، تجربه ها و معرفت آن بنوشیم تا سرمست دانایی و آگاهی شده و به سوی شاهراه حقیقت، رهنمون شویم.

 

به همین مناسبت سرودی زیبا را به شما تقدیم می کنیم که امیدواریم معلمان پرورشی در مدارس از این سرود برای روز کتاب و کتابخوانی استفاده کنند.

 

کتاب، گنج بی رنج

 

مردمان کتاب خوان گویند                              هر کتابی به راستی گنجی ست                              

گنج با رنج می شود پیدا                              لیکن این گنج، گنج بی رنجی ست

دوستان گر چه مهربان هستند                      هیچ کس مهربانتر از او نیست       

دوست هر قدر با خرد باشد                           همچو او مهربان در هجو نیست


برچسب ها: كتاب و كتابخوانی، ابزارهای آموزشی، معلمان،

نوشته شده در جمعه 21 آبان 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)

اهداف درس :

1- آشنایی با جملۀ فعلیه

2- آشنایی با فعل و فاعل و اعراب آن

3- آشنایی با انواع فاعل

 

جملۀ فعلیه چیست؟

جملۀ فعلیه جمله ای است که با فعل شروع شده و از دو رکن اصلی « فعل » و « فاعل » تشکیل می شود و در زبان عربی، اصل چنین است که ابتدا فعل و سپس فاعل در جمله می آید.

فاعل همیشه مرفوع است. مانند : ذهب علیٌّ

 

نکته :

باید دقت داشت که فعل از لحاظ « مذکر و مؤنث » بودن تابع فاعل خود می باشد مانند :

مذکر : جاء سعید من المدرﺳﺔ

مؤنث : جاءت ﺣﻟﯾﻣﺔ من المدرﺳﺔ

 

چنانچه فاعل مؤنث حقیقی (جاندار) بود فعل و فاعل پشت سر هم آمده بودند، لزوماً فعل به صورت مؤنث می آید مانند: « ذهبت المرأة »

 

اما اگر فاعل مؤنث مجازی (غیر جاندار) بود یا میان فعل و فاعل با کلمۀ دیگری فاصله افتاد، جایز است فعل به صورت مذکر و یا به صورت مؤنث آید مانند : « طلع / طاعت ﺍﻟﻧّﺠﻣﺔ » و « مسافر / مسافرت الیوم ﻓﺍﻃﻣﺔ »

 

فاعل و انواع آن :

فاعل مرفوع است و باید گفت سه نوع است:


برچسب ها: طرح درس ها،

نوشته شده در پنجشنبه 20 آبان 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)

معاون آموزش متوسطه اداره كل آموزش و پرورش مازندران گفت : 323 مجتمع آموزشی در مازندران وجود دارد كه 170 مجتمع دارای مدارس در شیفت صبح و عصر هستند.

به گزارش اداره روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران اسكندر عباسپور با اعلام این خبر افزود : برای تهیه اطلاعات مورد نیاز مدیران مجتمع  های آموزشی ،كتابچه ای  از مجموعه دستور العمل ها در آینده نزدیک تهیه و در اختیار مدیران مجتمع قرار می گیرد .

وی تصریح كرد : دستور العمل های تامین مربیان پرورشی مورد نیاز مدارس تحت پوشش مجتمع های آموزشی ابلاغ شده که در آن به ازای هر 5 نفر  یك ساعت مربی پرورشی برای مجتمع در نظر گرفته شده است.

عباسپور افزود : برای ارتقاء سطح كیفی آموزشی و پرورشی و نظارت  بر عملكرد مجتمع های آموزشی كارگروه 6 گانه ماموریتی شامل :كارگروه  غنی سازی،كارگروه منابع مالی ،كارگروه معانی نظری و علمی ،كارگروه آیین نامه ها ،كا رگروه انجمن اولیا و مربیان و كارگروه تجهیزات آموزشی و پرورشی  تشكیل می شود.

وی با بیان اینكه سرانه دانش آموزی مجتمع های آموزشی همانند سایر مدارس و همزمان با آن ها پرداخت می شود افزود : به زودی برای هر یک از مجتمع های آموزشی استان یک دستگاه رایانه و تجهیزات جانبی خریداری می شود که 50 درصد اعتبار آن را از سوی وزارت متبوع و 50 درصد از سوی اداره كل آموزش و پرورش استان تامین می شود .

 


برچسب ها: مجتمع های آموزشی،

نوشته شده در پنجشنبه 20 آبان 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران راه پیشرفت در آموزش و پرورش را توجه به معلم دانست و گفت : 37 هزار و 270 فرهنگی مازندرانی صاحب کارت خرید اعتباری میزان می شوند .

به گزارش اداره روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران عبدالوحید فیاضی در همایش کارت خرید اعتباری میزان در باشگاه فرهنگیان ساری افزود : این طرح با هدف افزایش توان خرید و رفاه کارکنان دولت ، رونق اقتصادی ، حمایت از کار و تولید داخلی ، جلوگیری از تزریق نقدینگی بیجا به جامعه و ...اجرا می شود .  

وی با اشاره به اینکه معلم باید بدون دغدغه گذران زندگی در کلاس درس حاضر شود تصریح کرد : 19 تعاونی مصرف فرهنگیان در استان جهت بهره برداری از این طرح مجهز به سیستم الکترونیکی شدند و 5 دستگاه هم در فروشگاه های اتکا و 11 دستگاه در فروشگاه مصرف بسیجیان استان در حال نصب می باشد .  

فیاضی گفت : بیش از 200 شرکت تولیدات و محصولات خود را جهت دسترسی فرهنگیان در سایت mizan.ir قرار داده اند .

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش مازندران در این مراسم گفت : نظام آموزش و پرورش معلم محور است و در همین راستا توجه به نیازهای معلم در اولیوت قرار گرفته است . 

حسنعلی شیری افزود : کارت اعتباری خرید همانند بیمه طلایی فرهنگیان از نمونه های بارز توجه دولت به فرهنگیان است .

وی تصریح کرد : 15 میلیون ریال اعتبار خرید در کارت اعتباری میزان وجود دارد که به صورت اقساط 24 ماهه و با 4 درصد سود جهت خرید لوازم مورد نیاز در اختیار فرهنگیان قرار گرفته است .


برچسب ها: کارت خرید میزان،

نوشته شده در دوشنبه 17 آبان 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)

با تصویب شورای فرهنگ عمومی مازندران، روز 14 آبان به مناسبت سالگرد تاسیس نخستین حکومت علوی در این استان به عنوان «روز مازندران» تعیین شد.
مازندرانی ها در سال 250 هجری قمری بنیان گذار نخستین حکومت شیعی زیدی در جهان شدند که پس از 50 سال این حکومت به عنوان نخستین حکومت شیعی اثنی عشری جهان مطرح شد.
چهاردهم آبان سال 243 شمسی مطابق با 25 رمضان سال 250 هجری قمری روز ورود داعی کبیر به سعید آباد در چالوس است. این روز سرآغاز بیعت مردم این استان با حسن ابن زید علوی بنیان گذار نخستین حکومت شیعی علوی در جهان است و ارادات عمیق و خالصانه مردم مازندران به ائمه اطهار موجب شد تا مازندرانی ها طی 12 قرن شیعه مانده و با افکار و باورهای شیعی زندگی کنند. روز مازندران با شعار «مازندران، دیار سبز علویان» پیشنهاد شد و به تصویب رسید.

جریان ولایی و پذیرش حكومت اهل بیت (ع) از مازندران آغاز شد و  مردم مازندران عهده‌دار ولایت مداری در ایران اسلامی بوده‌اند و گرامیداشت این روز بزرگ و توجه به آداب و رسوم مازندرانی باید مورد توجه آحاد مردم در مازندران قرار گیرد

روز 14 آبان سال 243 هجری شمسی برابر با 25 رمضان المبارك سال 250 هجری قمری یعنی پنج سال قبل از تولد امام زمان (عج) كه روز بیعت مردم مازندران با حسن بن زید علوی است و در این روز حكومت علویان طبرستان به طور رسمی آغاز به كار كرد، به عنوان روز مازندران شناخته شد.

 


برچسب ها: روز مازندران، نخستین حکومت علوی،

نوشته شده در جمعه 14 آبان 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار پرشور هزاران نفر از دانش‌آموزان، 13 آبان را نماد طمع ورزی آمریكا، وابستگی رژیم طاغوت، ایستادگی ایمان متكی به بصیرت، پیشقراولی نسل جوان در صحنه، و شجاعت و جسارت نسل جوان انقلابی دانستند و تاكید كردند: امروز،‌ملت ایران، مصمم‌تر و قوی‌تر از هر زمان در حال حركت به سمت اهداف بلند و قله‌های سعادت است و در صف مقدم این حركت عظیم، جوانان قرار دارند.

به گزارش رجانیوز ،در این دیدار كه در آستانه سیزده آبان، روز ملی مبارزه با استكبار جهانی و روز دانش‌آموز، برگزار شد، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ، 13 آبان را نمادی بسیار مهم و دارای معانی و حقایق فراوان خواندند و افزودند: یكی از مناسبت‌های 13 آبان مربوط به سخنرانی امام خمینی(ره) در سال 1343 در قم و در اعتراض به تصویب قانون ظالمانه مصونیت قضایی اتباع آمریكایی در مجلس آن زمان و سپس دستگیری و تبعید امام(ره) بود كه در واقع امام بزرگوار با فریاد حق طلبانه خود از مصالح، منافع و شرف ملت ایران دفاع كردند.

ایشان این حادثه را نماد طمع‌ورزی آمریكا و روح تعدی استكبار نسبت به ملت‌ها از جمله ملت ایران برشمردند و خاطرنشان كردند: این موضوع همواره باید در حافظه تاریخی ملت ایران به ویژه جوانان باقی بماند كه آمریكا هیچ گاه به دنبال روابط عادی با كشورها نیست، بلكه خواهان روابطی از نوع ارباب- رعیتی و غارت منافع ملت‌ها است و اگر در مقابل او ایستادگی نشوند، تا لگدمال كردن شرف یك ملت نیز پیشروی خواهد كرد.

رهبر انقلاب اسلامی با یادآوری سخنان به ظاهر دوستانه روسای جمهور آمریكا در دوره‌های مختلف، افزودند: اگرچه این سخنان در ظاهر، نرم است، اما در باطن، همان پنجه چدنی در زیر دستكش مخملی است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، ایمان همراه با بصیرت را دومین حقیقت 13 آبان دانستند و تاكید كردند: فریاد امام خمینی(ره) در سال 1343 ،‌پاكیزه‌ترین فریادها و برخاسته از احساس دینی و عرق مسلمانی، و متكی بر حمایت عمومی مردم بود كه نتیجه آن چهارده سال بعد در پیروزی انقلاب اسلامی آشكار شد.

ایشان با اشاره به اقدام مزدوران رژیم طاغوت در كشتار دانش‌آموزان در 13 آبان 1357 ، افزودند: با توجه به این واقعه، 13 آبان نماد حضور نسل جوان در میدان و پیشگامی آن در صحنه است


برچسب ها: 13 آبان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، تسخیر لانه جاسوسی آمریكا، فتنه سال 88،

نوشته شده در چهارشنبه 12 آبان 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
« ن و القلم وما یسطرون» آیه (1) سوره قلم

با پشت سر گذاشتن سه دهه افتخار و عزت، اینك در سال‌های آغازین دهه‌ی چهارم با تورق در برگ‌های زرین تاریخ این مرز و بوم و مرور آن قلب انسان سرشار از عشق و اراده می شود و بر خود می‌بالد و افتخار می‌كند

كه در سرزمینی می‌زیید كه استقلال و اعتلای وجب به وجب خاكش وامدار خون‌های مقدس شهیدانی است كه آن را آبیاری نموده است.

سلام و درود خدا بر خون‌های پاك دانش‌آموزی، همانان كه افتخارآفرین عرصه حیات انسانی شدند و معلم مدرسه‌ی عشق و شهادت گردیدند.

ستاره‌هایی چون حسین فهمیده، مهرداد عزیزاللهی، بهنام محمدی، دختر دانش‌آموز شهیده سهام خیام و 36 هزار شهیدی كه كلاس ساده و باصفای درس را با صحنه‌های نبرد حق علیه باطل پیوند زدند و در این پیوند راهی به وسعت آسمان گشودند و شاگرد كلاسی شدند كه معلمش زودتر از آن‌ها از همان مدرسه آمده بود و ستاره‌ی سپهر آن شده بود.

سخن از دانش‌آموزانی است كه پیش از دانش‌آموز شدن با


برچسب ها: روز دانش آموز، روز ملی مبارزه با استكبار جهانی، حسین فهمیده، دفاع مقدس، ولی فقیه، حمیدرضا حاجی بابایی،

نوشته شده در چهارشنبه 12 آبان 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای با اشاره به بررسی طرح تغییر ساختار نظام آموزشی مدارس در مجلس گفت: هیچ دلیل قانع کننده ای برای 6 ساله شدن دوره ابتدایی وجود ندارد و مرکز پژوهشهای مجلس نیز این مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی را رد کرده است.
علی عباسپور تهرانی فرد در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر افزود: طرح تغییر نظام آموزشی مدارس به 6-6 مدتهاست که در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بررسی شده و از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز دعوت کردیم برای تبیین و لزوم جایگزینی این سیستم به جای 5-3-4 به مجلس بیایند که آنها استقبال نکردند.

تغییر سیستم آموزشی مدارس به 6 سال دوره ابتدایی و 6 سال دوره متوسطه در اواخر سال 1388 در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید و برای بحث و بررسی نیز در مجلس مطرح شد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: درباره دوره پیش دانشگاهی، مجلس نیز همچون شورای عالی انقلاب فرهنگی معتقد است که این دوره نتوانسته نیازهای واقعی طراحان آن را تامین کند و با حذف کنکور این دوره نیز باید حذف و به سال چهارم تبدیل شود.

عباسپور با اشاره به اجباری کردن دوره پیش دبستانی نیز گفت: همچنین معتقدیم که این دوره برای رشد فکری و فرهنگی دانش آموزان باید اجباری شود اما نباید در این دوره آموزشهای رسمی به کودکان ارائه کنیم بلکه این دوره باید تنها زمینه ای برای شناسایی خصوصیات فردی و اخلاقی کودک و آشنا کردن او با محیط درس و مدرسه باشد.
برچسب ها: 6 ساله شدن نظام آموزشی، تغییر نظام آموزشی مدارس، حذف کنکور،

نوشته شده در چهارشنبه 12 آبان 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)

 

یکی از مراجع تقلید قم معلمی را شغلی بسیار ظریف و مهم دانست و گفت: معلمان باید با دقت امر تعلیم و پرورش را انجام دهند.
به گزارش خبرنگار مهر در قم،‌ آیت الله حسین نوری همدانی شامگاه چهارشنبه در دیدار رؤسای مراکز تابعه آموزش عالی پیامبر اعظم‌(ص)، آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای و مراکز تربیت معلم و آموزشکده فنی و حرفه‌ای دختران قم با وی بیان کرد: کودکان و نوجوان همچون معدن و ثروتی در اختیار معلمان هسنتد که باید تمام تلاشها را برای تربیت صحیح این ثروت‌های با ارزش انجام داد.

این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: شغل معلمی شغل شریف و پر فضیلتی است و فعالیت فرهنگی مشکل‌ترین کارها است‌.

آیت الله نوری همدانی با اشاره به مسئولیت انسان در اسلام افزود: انسان در اسلام دارای سه مسئولیت فردی، اجتماعی و شغلی است.

برچسب ها: آیت الله نوری همدانی، آموزش عالی پیامبر اعظم‌(ص)، آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای و مراکز تربیت معلم و آموزشکده فنی و حرفه‌ای،

نوشته شده در سه شنبه 11 آبان 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی در  سطح مدارس مجتمع
برچسب ها: انتخابات شورای دانش آموزی،

نوشته شده در دوشنبه 3 آبان 1389 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic