مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم
بسط عدالت آموزشی-معلمی شغل نیست.عشق است .ذوق است.ایثار و فداکاریست.اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

صبح امروز جناب آقای رمضان براری ، ریاست محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان بابل از مجتمع مطهر بازدید کردند.

در جریان این بازدید، از روند تک شیفته شدن مدارس ابتدایی،روند ساخت مدرسه راهنمایی شهید مدنی درازکلا، و.... قرار گرفتند.

                   بازدید ریاست محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان بابل از مجتمع مطهرنوشته شده در یکشنبه 16 مرداد 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)

دانش آموز امیر غفاری چراتی در آزمون نمونه دولتی راهنمایی به دبیرستان پذیرفته شده اند، که ضمن تبریک به ایشون و خانواده محترمشون ، از زحمات دبیران مدرسه راهنمایی شهید مدنی درازکلا تقدیر و تشکر می کنیم.


برچسب ها: موفقیت علمی دانش آموز مجتمع مطهر در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی، امیر غفاری چراتی، مدرسه راهنمایی شهید مدنی درازکلا،

نوشته شده در یکشنبه 16 مرداد 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
. امام باقر علیه السلام به جابر فرمودند: اى جابر! كسى كه به ماه رمضان برسد و روز آن را روزه گرفته ، پاره اى از شبش را عبادت كند، فرج و زبان خود را حفظ كرده، چشمش را از حرام بپوشاند و از آزار مردم بپرهیزد، همانند روزى كه از مادر متولد شده است ، گناهان بیرون مى رود.

جابر مى گوید: گفتم : فدایت گردم ، چه حدیث خوبى !

ماه رمضان
حضرت فرمودند: و چه شرط سختى !

2. امام باقر علیه السلام فرمودند: همانا هنگامى كه پیامبر صلى الله علیه و آله از عرفات بازگشته و رهسپار منا بود، وارد مسجد شد. مردم گرد او جمع شده و در باره لیلة القدر از او سوال كردند. حضرت در آنجا سخنرانى نموده و پس از ثناى الهى فرمودند: هر كدام از شما كه درباره شب قدر از آن من سوال كنید، آن را از شما پنهان نمى كنم . چون همانان من نیز آن را نمى دانم . اى مردم ! بدانید همانا هر كسى با صلح و سلامت به ماه رمضان برسد و روزش را روزه گرفته ، مقدارى از شبش را عبادت كند، مراقب نمازش باشد و به نماز جمعه اش و نماز عید فطر برود، قطعا شب قدر را درك كرده و به جایزه پروردگار دست یافته است .

راوى مى گوید: امام صادق علیه السلام فرمودند:نوشته شده در پنجشنبه 13 مرداد 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
ئیس جمهور امروز با حضور در مراسم افتتاحیه بیست‌وهشتمین اجلاس سراسری روسای آموزش وپرورش مناطق كشور وزیر را در سالن اجلاس سران مخاطب قرار داد و گفت: چرا دوره‌های تحصیلی راهنمایی و متوسطه را در روزهای پنج‌‌شنبه تعطیل نمی‌كنید؟

به گزارش مركز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی وزارت آموزش و پرورش، دكتر محمود احمدی‌نژاد، تعلیم و تربیت را جریانی پیوسته خواند و اظهار كرد: یك كشور بازنده نگاهداشتن جریان تعلیم و تربیت در صورت تعطیلی تمامی بخش‌ها نیز می‌تواند به تمامی مأموریت‌های خود جامه عمل بپوشاند.

وی هدف اصلی تعلیم و تربیت را ساختن انسان عنوان كرد و یادآور شد: برای تحقق این هدف به دو عامل علم و محبت كه در سایه آن انسان معنا می‌یابد و به شكوفایی می‌رسد، نیاز است.

رئیس جمهور دستیابی به مدارج بالای علمی بدون


برچسب ها: چرا سایر مقاطع تحصیلی را روزهای پنج شنبه تعطیل نمی كنید، دكتر محمود احمدی‌نژاد، تعلیم و تربیت، یست‌وهشتمین اجلاس سراسری روسای آموزش وپرورش مناطق كشور، الگوی جامعه كنونی انسان كامل و مصداق آن حضرت ولی‌عصر(عج) است، جامعه مهدوی، فضای آموزشی باید پرنشاط‌ترین فضا، طرح سباح در مدارس ابتدایی،

نوشته شده در چهارشنبه 5 مرداد 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic