مجتمع آموزشی پرورشی مطهر درازکلا بابل/ ما با ولایت زنده ایم ، تا زنده ایم رزمنده ایم/ ما می تــــــــــــــــــــــــوانیم
بسط عدالت آموزشی-معلمی شغل نیست.عشق است .ذوق است.ایثار و فداکاریست.اگر به عنوان شغل به آن می نگری رهایش ساز و اگر عشق

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
پیوند ها
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

                    زنگ مدرسه

شروع شد، مثل هر سال، بدون تأخیر...

مهر رو میگم!!!

خوب بعد از خوش گذرونی تابستان، باید دوباره شروع کنی، می دونی این راهیه که باید تا آخرش بری، حالا که قراره وقت بذاری، چرا الکی چیزی رو که همه می گن با ارزشه، هدر بدی، پس یه جوری شروع کن و ادامه بده که آخرش خیالت راحت باشه. پس درستش اینه که خودت رو کاملاً آماده کنی و نهایت تلاشت رو بکنی تا از کلاس و معلمت استفاده کنی، چند تا نکته هست که می تونه کمکت کنه، بد نیست یه نگاهی بهشون بندازی:

1) سعی کن با علاقه بری سر کلاس، حتی اون درسی رو که شدیداً ازش متنفری، فکر های منفی تعطیل، بالا خره هر درسی یه خوبی هایی داره، سخت نگیر.

2) اگه مریض شدی، مجبور نیستی بری سر کلاس، این جوری چیزی یاد نمی گیری، استراحت کنی بهتره، البته به شرط اینکه مدام مریض نشی.

3) یکی از مهمترین کار ها، خوب گوش دادنه، یه کم تمرکز لازم داره، خوب گوش کن و خوب  یادداشت بردار!

4) بعضی ها سر کلاس به فکر تکالیف انجام نداده قبلی هستن، بهترین راه حلش اینه که تنبلی رو کنار بذار و به موقع تکلیف هر درس رو انجام بدن.نوشته شده در شنبه 26 شهریور 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)

وقتی تنها یكسال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، رهبر این انقلاب یعنی امام خمینی (ره) روزی را برای حمایت جهانی از مردم فلسطین تعیین كرد، شاید كمتر كسی در دنیا فكر می كرد كه این روز پس از گذشت سال ها، نه تنها پابرجا بماند بلكه تبدیل به روزی جهانی شود

بعد از گذشت یك سال از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، با تدبیر امام خمینی (ره) و به پیشنهاد وزیر امور خارجه وقت كشورمان، آخرین جمعه ماه مبارك رمضان به عنوان "روز قدس" نامگذاری شد تا لااقل یك روز از سال همه به فكر فلسطین و فلسطینیان باشند.

روز قدس

بدین ترتیب در 16 مرداد 1358، پس از بمباران جنوب لبنان توسط نیروهای رژیم صهیونیستی، امام خمینی (ره)، از مسلمانان جهان خواستند تا آخرین جمعه ماه مبارك رمضان را به عنوان روز قدس انتخاب کنند و در این روز همبستگی خود را در حمایت از حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین به نمایش بگذارند.

البته، سال‌‏ها قبل از پیروزی انقلاب، کشورهای عربی و در راس آن سازمان آزادی بخش فلسطین روزی را در ماه اکتبر که یادآور پیروزی فلسطنیان در دره کرامه بود روز فلسطین عنوان کردند. منشاء این نامگذاری نیز به این مساله برمی گردد كه بعد از جنگ چند روز سال 1967 و شکست مصر و سوریه، برای اولین بار فلسطینی ‏ها توانستند با یک سلسله عملیات نظامی در دره کرامهنوشته شده در پنجشنبه 3 شهریور 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
در چهارمین دیدار رمضانی رهبر معظم انقلاب با نخبگان کشور، صدها نفر از استادان و اعضای هیأتهای علمی دانشگاهها، عصر امروز (چهارشنبه) در دیدار با حضرت آیت الله خامنه ای، به تبادل نظر درباره مسائل دانشگاهی – علمی – پژوهشی – اجتماعی – فرهنگی – سیاسی و اقتصادی پرداختند.
در هفته های اخیر نیز دانشجویان – «شعرا و ادیبان» و فعالان اقتصادی در جلسات جداگانه با ایشان دیدار و گفتگو کرده بودند.
در آغاز جلسه عصر امروز، 14 نفر از اعضای هیأتهای علمی دانشگاهها، بیش از 2 ساعت، درباره مسائل مختلف اعلام نظر و «پیشنهادها – انتقادها و راه حلهای خود» را مطرح کردند.
حضرت آیت الله خامنه ای پس از شنیدن و تأمل در سخنان استادان دانشگاه، سخنان مهمی در زمینه پیشرفت علمی کشور و نقش دانشگاهها و همچنین اهمیت روز قدس بیان کردند.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به نزدیک بودن روز قدس افزودند: روز قدس یک روز بین المللی اسلامی و روز بزرگ و مهمی است که ملت ایران و دیگر ملتهای مسلمان، حرف حقی را که استکبار حداقل شصت سال برای خاموش کردن آن سرمایه گذاری کرده بود، فریاد می کنند.
ایشان تأکید کردند: تشکیل نظام جمهوری اسلامی در ایران و اعلام

نوشته شده در چهارشنبه 2 شهریور 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)

ضمن تشكر از حسن درایت جناب آقای حاج رمضان براری ، مدیر محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان بابل؛ انتصاب بجا و شایسته برادر ارزشی و ولایی جناب آقای حاج كمال آزادیان را بعنوان معاون توسعه پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش شهرستان بابل تبریك عرض نموده و از خداوند منان توفیق خدمت خالصانه به آینده سازان ایران عزیز و سرافرازمان را در ظل توجهات خاصه حضرت بقیه الله اعظم ،حضرت مهدی (عج) و  نائب بر حقش ،ولی امر مسلمین جهان ، مقام معظم رهبری را خواستاریم.

ان شاء ا... كه با حضور شما شاهد پیشرفت روز افزون آموزش و تربیت دینی دانش آموزان شهرمان باشیم.


برچسب ها: انتصاب جناب آقای حاج كمال آزادیان به معاونت توسعه پژوهش و برنامه ریزی نیروی انسانی، حاج رمضان براری، مدیر محترم اداره آموزش و پرورش شهرستان بابل، برادر ارزشی و ولایی جناب آقای حاج كمال آزادیان، كمال آزادیان، معاون توسعه پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش شهرستان بابل، حضرت بقیه الله اعظم، حضرت مهدی (عج)، نائب بر حقش، ولی امر مسلمین جهان، مقام معظم رهبری،

نوشته شده در چهارشنبه 2 شهریور 1390 توسط معاون مجتمع(مهدی خادمی)
مقام معظم رهبری

درباره سایت
نظر سنجی
آمار سایت
Blog Skin
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات